+38 (098) 11 66 928
+38 (063) 35 37126
+38 (095) 21 80 532
informflora24.com.ua

Для того, щоб оформити замовлення Миколаїв | (Миколаївська область) 793++ Ви можете зателефонувати нашим менеджерам з 9.00 до 18.00. Також Ви маєте можливість зробити замовлення у будь-який час доби, оформивши замовлення на сайті.

Закази в процесі виконання:
6 шт.

Замовлення і доставка квітів Миколаїв - демократичні ціни

Квітковий магазин Flora24.com.ua пропонує на Ваш вибір найкращі букети за самими оптимальними цінами. Ми доставляємо Миколаїв без посередників, що позитивно відображається на критерії «ціна» на нашому сайті.

Флористи компанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів Миколаїв. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букетікомпанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букеті

 
альстромерія 11 шт., флізелін
612 грн.
   
хризантема кущова 4 шт., гербера 3 шт., сіточка
433 грн.
   
альстромерія 7 шт., лента
410 грн.
 
 
троянда кущова 7 шт., лента
433 грн.
   
троянда 7 шт., лента, зелень
409 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., сіточка, зелень
488 грн.
 
 
троянда 9 шт., флізелін, зелень
512 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., альстромерія 1 шт., флізелін, зелень
535 грн.
   
хризантема кущова 11 шт., лента
631 грн.
 
 
хризантема кущова 9 шт., флізелін, зелень
571 грн.
   
гербера 11 шт., папір, зелень
609 грн.
   
троянда 9 шт., лента
473 грн.
 

Кур’єрська служба компанії Flora24.com.ua готова виконати доставку замовлених Вами квітів Миколаїв вже через 2-3 години після повної оплати замовлення . Оформляйте замовлення з доставкою квітів і вже через короткий проміжок часу ми вручимо його Вашим рідним особисто в руки.

 

 

Отримати незвичайний букет квітів на свято, або як знак уваги, приємно кожній людині. Жителі Миколаєва мають особливі переваги, теплий клімат дозволяє вирощувати квіти прямо на своїх ділянках і дарувати близьким людям. Але, можливо замовити квіти по Миколаєву, які привозять з різних куточків світу, що радують своєю надзвичайною красою. У південному місті квіти продають прямо на вулицях, одні відцвітають, інші розпускають бутони. Купити і піднести квіти коханій людині просто, а щоб здивувати прекрасною композицією, бажано подбати, щоб була виконана доставка квітів у Миколаєві і обовязково в потрібний час. Міські салони квітів радують своїх городян завжди свіжими букетами, вони стежать за своєчасним постачанням в магазин та врученням їх адресату. Купити в престижних художніх салонах можна невеликі букетики, святкові ошатні букети і художні композиції, виконані зі смаком. Щоб не витрачати час на пошук і придбання потрібних квітів, магазини пропонують свої послуги – доставка букетів у Миколаєві, які привезуть будь-який район міста в зручний час. Квіти можуть призначатися ювіляру, дітям, коханій людині, або великому колективу співробітників. Фахівці салону, запропонують в кожному окремому випадку кілька букетів або композицій, які відповідають віку одержувача квітів і місця вручення. Професійно здійснювана доставка квітів Миколаїв, передбачає одночасно з врученням квітів, подарувати улюблені цукерки, вишукане вино, сувенір, або іграшки, якщо це дитина, зафіксувавши їх отримання на фотографії.

Доставку квітів Миколаїв - (Миколаївська область) наші кур’єри готові виконати вже через кілька годин після оплати Вами замовлення. Найшвидший і найпростіший спосіб оплати – переказ грошових коштів на картку ПриватБанку. Інші способи оплати можете обрати в розділі «Оплата»